به هات تپ صنعت خوش آمدید


 
هات تپ صنعت از مدرن ترین شرکت‌ها در زمینه انجام عملیات های هات تپ و استاپل روی خطوط لوله و مخازن به شمار می رود. این شرکت از معدود واحدهای خصوصی ارائه دهنده خدماتی محسوب می شود که اصطلاحا در محل سایت و روی تجهیزات و تأسیسات پایپینگ مجتمع های صنعتی مربوطه به حوزه های نفتی، گازی، فرآورده ها، نیروگاه ها و... به انجام می رسند. از آن جا که این گونه فرایندها اصطلاحاً فنی و دارای ماهیت ویژه می باشند، اغلب واحدهای صنعتی آشنایی و تسلط بر روند اجرایی و طراحی و مهندسی شان نداشته و از این رو ترجیح می دهند با برون سپاری کار، فرایندها را به مجریان متبحر و مسلط برفرایندهای مذکور بسپارند. شرکت هات تپ صنعت از آن دست واحدهای صنعتی محسوب می شود که بر حسب سوابق درخشان انجام ده ها عملیات موفق هات تپ و استاپل، مشتریان را به بهره گیری از خدمات خود ترغیب و تشویق می کند. 
پیشینه هات تپ صنعت در انجام عملیات‌های مذکور، ما را نسبت به  تمامی عوامل دخیل در انجام عملیات به صورت موفقیت‌آمیز آشنا کرده است و از این‌رو فرایندهای انشعاب گرم و استاپل را با دقت و با ضریب کیفیت بالای ایمنی و فنی به پیش می‌بریم. این عملیات ها از ابتدا تا انتها با هماهنگی مدیران واحدها انجام شده و ترتیباتی اتخاذ می شود که کوچک ترین اختلالی در کارهای جاری واحد صنعتی مذکور ایجاد نشود. هدف ما این است که مجتمع های صنعتی بدون بروز هر گونه وقفه در برنامه زمان بندی اجرایی خود بتوانند از مزایای عملیات هایی نظیر هات تپ و استاپل بهره بگیرند. علاوه بر این توجه به عوامل زیست محیطی و سلامت و بهداشت محیط و نیروی انسانی از جمله تعهدات سازمانی شرکت هات تپ صنعت بشمار می رود. ما از آغاز توجه ویژه به حفظ فرایندهای جاری مجتمع‌های صنعتی حین انجام عملیات های هات و استاپل داشته ایم.  همچنین رعایت فاکتورهای زیست محیطی، ممانعت از هدر رفت مواد و متریال‌ها، عدم انتشار مواد سمی و شیمیایی احتمالی موجود در خطوط لوله، توجه به سلامت نیروی انسانی فعال در مجتمع و تضمین ایمنی فرایندها حین انجام و پس از اتمام آن‌ها از نکاتی است که ما بدان اهتمام ویژه داریم. در این خصوص باید اشاره شود که استانداردهای مربوط به عملیات هات تپ روی فاکتورهای ایمنی و بهداشت نیروی انسانی و حفظ محیط زیست تأکید ویژه دارند و هات تپ صنعت نیز به فراخور تجاربی که داشته است، و نیز اخلاق و تعهد حرفه ای خود، به این جمع بندی رسیده است که حفاظت از جان انسان ها، اموال و منابع واحدهای صنعتی و موقعیت و سلامت محیط زیست اهمیتی کمتر از خود عملیات انشعاب گیری یا استاپل ندارند. لذا با وجود اهمیت بالایی که برای پیشبرد مراتب فنی عملیات های مذکور داریم، ولی توجه بیشتر روی عوامل مخرب سلامت و بهداشت داشته و از این رو در طول سال ها فعالیت مستمر و انجام عملیات ها با شرایط متفاوت و در محیط های متغیر هرگز کوچک ترین آسیب انسانی، فنی و زیست محیطی از جانب فعالیت های ما متوجه واحدهای صنعتی نگردیده است. ایمنی و بهداشت در کار یکی از عوامل اعتماد مشتریان به ما می باشد و از این حیث همچنان بر رعایت این فاکتورها با همان میزان اهمیت پیشین تأکید داریم. 
توجه به نکات فنی از دیگر محورهای عملکردی شرکت هات تپ صنعت قلمداد می شود. پیش از انجام هر اقدامی ابتدا به ساکن ترجیحاً از سایت و محل انجام عملیات بازدید صورت می گیرد و در صورتی که شرایط ویژه و خاصی بر محیط حکمفرما باشد در طراحی ها مورد توجه قرار خواهد گرفت. فازهای طراحی و مهندسی امور به صورت کار گروهی و تیمی انجام می شود تا تمامی متغیرهای تعیین کننده در فرایند شناسایی شوند. مراحل اجرایی نیز توسط تکنیسین های ماهر و کار آشنا و دارای سوابق طولانی انجام خواهد گرفت. 
بر اساس اصول کاری شرکت هات تپ صنعت کلیه مراحل انجام عملیات انشعاب گرم و استاپل از پیش و بر اساس طراحی ها تدوین و در قالب دستورالعمل ها و روش‌های اجرایی هات تپ به کارفرمایان محترم ارائه می شوند. جلب رضایت کارفرمایان در سرتاسر روند مطالعاتی و عملیاتی فرایندهای مورد نظر از جمله دستور کارهای ما محسوب می شود و در این زمینه هر گونه اقدام جهت افزایش اعتمادسازی را پیگیری می کنیم.
هات تپ صنعت همچنین خود قادر به تهیه و ساخت اتصالات مورد نیاز برای انجام عملیات هات تپ و استاپل؛ نظیر اسپلیت تی و سدل نیپل می باشد. ما با توجه به سابقه‌ و دانش فنی در زمینه انجام عملیات های هات تپ و استاپل، خود بر الزامات و ضرورت های اجرایی کار انشعاب خطوط لوله واقف بوده و بنابراین بهترین مرجع برای فراهم سازی اتصالاتی نظیر اسپلیت تی و سدل نیپل محسوب  می شویم. در این خصوص ما با دریافت اطلاعات فنی خط لوله و سیال، طراحی و ساخت اسپلیت تی و سدل نیپل را در اسرع وقت و با دقیق ترین فرایندهای ممکن به انجام می رسانیم. انتخاب نوع اتصال اعم از اسپلیت تی، سدل نیپل، ولدولت و نوع هر یک بر حسب مطالعات کارشناسی مهندسین ما خواهد بود و در نهایت با اخذ تأییدیه از کارفرما فرایند طراحی، ساخت و نصب اتصال مربوطه روی خطوط لوله را پیگیری می کنیم. کارفرمایان مختارند هر گونه تست و پایش جهت کسب اطمینان از صحت و دقت اتصال های ساخته شده را به انجام یرسانند و ما در این زمینه به مشتریان گرامی اطمینان کامل خواهیم داد. ضمن این که ما خود به تست های انجام شده توسط کارفرمایان بسنده نکرده و به فراخور حساسیت کار مطمئن ترین بازرسی ها را از این اتصالات به انجام خواهیم رساند. در این خصوص لیستی از انواع تست های غیر مخرب روی اتصالات موجود است که با توجه به شرایط کار یک یا چند مورد از آن ها مورد استفاده قرار می گیرند. 
هات تپ صنعت همچنین بر حسب انعطاف‌پذیری فرایندی خود توانایی دارد خود را با مقتضیات، محدودیت‌ها و تدابیر کارفرمایان انطباق دهد و در صورت وجود هر گونه کمبود در پشتیبانی فرایندهای مربوط به عملیات هات تپ و استاپل، ما با استفاده از کارگاه‌های مستقر و نیز کانتینرهای سیار متعدد خود در سراسر کشور که حکم پشتیبانی عملیات‌های انشعاب گیری به روش گرم را دارند نیازهای خود در زمینه انجام عملیات انشعاب گرم و استاپل را رفع می‌کنیم. بنابراین مشتریان محترم در صورت نیاز تنها با تماس و انجام هماهنگی های لازم به بهترین و کامل ترین شکل ممکن می‌توانند از خدمات شرکت هات تپ صنعت در زمینه انجام عملیات های hot tap و استاپل بهره ببرند.
تیم مهندسی و طراحی مسلط به کار، کنترل دقیق مراحل و فرایندهای پروژه، اپراتورهای کارآزموده و متبحر و مسلط به فرایندهای اجرایی عملیات های هات تپ و استاپل، و در نهایت مدیریت متعهد و مسئول در قبال جلب رضایت مشتریان، از جمله نقاط قوت هات تپ صنعت می باشند که برحسب تجربه کارفرمایان و مشتریان گرامی را به بهره‌گیری از خدمات ما ترغیب کرده اند. ما اطمینان می دهیم که به محض شروع همکاری مسئولیت فنی و ایمنی تمامی فرایندهای مربوط به هات تپ و استاپل بر عهده ما خواهد بود و حتی پس از اتمام عملیات و بهره برداری مشتریان از خروجی عملیات انشعاب گرم و استاپل، آماده پاسخگویی به سؤالات مشتریان، آموزش و راهنمایی و رفع عیوب در صورت بروز کوچک ترین ایرادی خواهیم بود.
 
عضويت در خبرنامه
پست الكترونيك  
  درخواست
صفحه اصلي | درباره ما | تماس با ما | خدمات | نقشه سایت