گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1394/09/10 - 10:00 كد :10031
ترافیک پرحجم در مهران/تردد روان در چزابه و شلمچه/ هدایت زوار کربلا به سمت مرزهای شلمچه و چزابه
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: زائرانی که قصد عبور از مرز را دارند از استان کرمانشاه به سوی مرزهای شلمچه و چزابه هدایت می‌شوند تا بتوانند به راحتی و در کمترین زمان از مرز عبور کنند.
سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت:‌ در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌ کرمانشاه بارش باران جریان دارد.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در محورهای سردشت، شاهین‌دژ، میاندوآب و پیرانشهر در استان آذربایجان غربی و همچنین محورهای زنجان ـ بیجار و خدابنده ـ ابهر در استان زنجان نیز بارش باران گزارش شده است.
 
سرهنگ رحمانی ترافیک موجود در مرز مهران را پرحجم عنوان و بیان داشت:‌ ترافیک در مرزهای چزابه و شلمچه روان است و مشکل ترافیکی خاصی در مسیرهای منتهی به این دو مرز اعلام نشده است.
 
این مقام ارشد راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس در مورد چگونگی تسهیل در تردد زائران کربلای حسینی در مرزهای غربی و جنوبی کشور، خاطر نشان کرد: زائرانی که قصد عبور از مرز را دارند از استان کرمانشاه به سوی مرزهای شلمچه و چزابه هدایت می‌شوند تا بتوانند به راحتی و در کمترین زمان از مرز عبور کنند.
منبع خبر : فارس
عضويت در خبرنامه
پست الكترونيك  
  درخواست
صفحه اصلي | درباره ما | تماس با ما | خدمات | نقشه سایت