گروه خبري : اخبار
تاريخ انتشار : 1394/09/22 - 12:01 كد :10052
نمایشگاه اختصاصی ایران بهمن‌ماه در عمان برگزار می‌شود
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران از ششم تا دهم بهمن ماه سال‌جاری در مسقط پایتخت عمان با حضور یک هیات عالی‌رتبه از کشورمان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، سیدعلی اعتدالی مجری برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: نمایشگاه اختصاصی ایران در عمان‌ فرصت‌های لازم را برای ارائه خدمات سرمایه‌گذاری، امور بازرگانی و تولیدی، کالاهای مصرفی، خدمات بانکداری و بیمه، خدمات فنی و مهندسی، گردشگری و صنایع دستی و توانمندی‌های صادراتی کشور فراهم می‌کند.
 
وی افزود: به عبارت دیگر این نمایشگاه با هدف فعالیت‌ مشترک شرکت‌های ایرانی برای به دست آوردن سهمی از بازار کالا و خدمات عمان در پایتخت این کشور عربی برگزار می‌شود.
 
دیماه سال گذشته شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی از دولت، نمایشگاه اختصاصی در مسقط پایتخت عمان برگزار کرده بود.
 
انواع گروه‌های کالایی در حوزه مواد غذایی و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، کفپوش، موکت، فرش و تابلو فرش، صنایع دستی، ماشین‌آلات و تجهیزات بسته‌بندی و فراوری، تجهیزات پزشکی و دارویی و خدمات مرتبط و خدمات فنی‌و‌مهندسی در نمایشگاه یاد شده حضور داشتند.
منبع خبر : فارس
عضويت در خبرنامه
پست الكترونيك  
  درخواست
صفحه اصلي | درباره ما | تماس با ما | خدمات | نقشه سایت